Новинка

Дерев'яна іграшка Пазли Bambi Тварини MD 2925, 15х15 см Рожевий лев, 5 ел., От 1 года, MD 2925-26
- Немає в наявності
- Код: MD 2925-26
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Пазли Bambi Тварини MD 2925, 15х15 см Рожевий лев, 5 ел., От 1 года, MD 2925 - 26 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: От 1 года.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 5 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 15x15x1 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Головоломка |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 1 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 15 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 1 |
| Вид | Пазлы |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Пакет |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 15х1х15 см |
| Найменування різновиду | Рожевий лев |
- Ціна: 145 ₴


