Новинка

Дерев'яний конструктор "Dream Van", T4M380301B
- Немає в наявності
- Код: T4M380301B
789 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний конструктор "Dream Van", T4M380301B — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває просторове мислення, посидючість і моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Синій.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 32.5x18.8x1.5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time for Machine |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 109 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Синій |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Ширина упакування | 188 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 32.5 |
| Габарити: ширина | 18.8 |
| Габарити: висота | 1.5 |
| Тип | Конструктор |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.5 |
| Вік | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 789 ₴


