Новинка

Набір сюрпризів Surprise pack "Monster party" Vladi Toys VT8080 - 03 Укр
- Готово до відправки
- Код: VT8080-03
605 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір сюрпризів Surprise pack «Вечірка монстрів» (Vladi Toys VT8080-03)
Підходить для дітей от 4-х лет; тип: развивающая игра; матеріал: комбінований; виробник: vladi toys.
Переваги товару:
- ВАУ! 🎉 Подарунковий набір «Вечірка монстрів» — це справжній сюрприз, що принесе атмосферу веселощів та одразу вісім тематичних розваг! Це все, що потрібно для самостійної гри чи шалених забав з друзями.
- Що чекає всередині? (8+ сюрпризів)
- На вас чекає комплексний набір для творчості, гри та розваг:
- 🎨 Творчість: Рулон- розмальовка та 8 карток з маркером.
Додатково: упаковка: Поліетиленовий пакет; розмір упаковки: 34 x 17 x 8 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 4 років |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваюча гра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість предметів в наборі | 30 |
| Розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вид | Розважальні |
| Вага товару | 1 |
| Вік | Від 4 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Пакет |
| Основні | |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 605 ₴


