
Батут Profi MS 3229 діаметр 140 см, із сіткою
- Немає в наявності
- Код: MS 3229
5 755 ₴
Батут Profi MS 3229 діаметр 140 см, із сіткою
Батут Profi MS 3229 діаметр 140 см, із сіткою — вдалий вибір для тих, хто шукає батуты зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Батут PROFI MS 3229 з сіткою (Діаметр 140 см) Батут PROFI MS 3229 — це ідеальне рішення для активного дозвілля та ефективного фітнесу, яке сподобається і дорослим, і дітям ! 🤸 Цей батут відрізняється мобільністю та може бути встановлений як на вулиці, так і в приміщенні .
Стрибки — це чудове кардіо тренування, яке швидко приводить м'язи в тонус: ⏰ 15 хвилин на день допомагають підтримувати м'язи в тонусі. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 140 см.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 140 см |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість опор | 5 (шт) |
| Вага | 13 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Огорожа під рамою, Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Нейлон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 60 |
| Діаметр | 140.0 см. |
| Габарити: ширина | 30 |
| Габарити: висота | 40 |
| Матеріал | Метал/текстиль |
| Вид | Розвивальні ігрові центри |
| Вага товару | 13 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 5 755 ₴


