Новинка

Дерев'яний конструктор "Lord of the rails", T4M380308
- Немає в наявності
- Код: T4M380308
1 843 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний конструктор "Lord of the rails", T4M380308 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває просторове мислення, посидючість і моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Пластикова коробка.
- Розмір: 40x23x5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time for Machine |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тематика | Залізничні |
| Кількість деталей | 260 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 23 |
| Габарити: висота | 5 |
| Тип | Конструктор |
| Вид | Розвивальні |
| Вік | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Паковання | Валіза |
- Ціна: 1 843 ₴






