Новинка

Дерев'яний конструктор "Пожежне Авто", UPZ-008
- Немає в наявності
- Код: UPZ-008
920 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний конструктор "Пожежне Авто", UPZ - 008 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває просторове мислення, посидючість і моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Бежевий.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 25x15x5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 7 років |
| Тематика | Пожежна техніка |
| Кількість деталей | 206 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Конструктори |
| Вага товару | 1 |
| Вік | Від 7 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 920 ₴







