
Дитяча іграшка "Гойдалка" ТехноК 1660TXK від двох років Зелений
- Немає в наявності
- Код: 1660TXK(Green)
450 ₴
Дитяча іграшка "Гойдалка" ТехноК 1660TXK від двох років Зелений
Дитяча іграшка "Гойдалка" ТехноК 1660TXK від двох років Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі качели зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Дитяча підвісна гойдалка ТехноК (1660TXK) Підвісна гойдалка ТехноК — це класична іграшка, яка подарує вашій дитині радість гойдання як у приміщенні, так і на свіжому повітрі. Це безпечний і простий спосіб забезпечити активне дозвілля для малюків від двох років.
Особливості та переваги: Універсальне використання: Гойдалку можна легко встановити у приміщенні (наприклад, у дверному отворі або до наявної шведської стінки ) або на вулиці (на гілці дерева чи спеціальній конструкції). Серед важливих особливостей товару варто відзначити: дерева.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Ремені безпеки |
| Колір | Блакитний |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Можливість блокування сидіння | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 35 см |
| Довжина | 40 см |
| Вага | 0.88 кг |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 35 |
| Габарити: висота | 43 |
| Тип | Гойдалка |
| Вага товару | 0.88 |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Максимальне навантаження | 20 |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 450 ₴


