
Генератор мильних бульбашок "Акула" Bambi 579-9 зі світлом та звуком Жовтий
- Немає в наявності
- Код: 579-9 (Yellow)
435 ₴
Генератор мильних бульбашок "Акула" Bambi 579-9 зі світлом та звуком Жовтий
Генератор мильних бульбашок "Акула" Bambi 579-9 зі світлом та звуком Жовтий — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Генератор мильних бульбашок «Акула» Bambi (579-9) Генератор мильних бульбашок «Акула» — це яскрава та захоплююча іграшка, яка перетворить будь-яке дитяче свято чи звичайну гру на справжнє шоу. Оригінальний дизайн у вигляді акули та додаткові ефекти гарантують море позитивних емоцій.
Особливості та переваги: Автоматичне створення бульбашок: Спеціальний механізм генерує потужний потік повітря, створюючи безліч дрібних і крихітних мильних бульбашок .
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Автомат |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 16 |
| Габарити: ширина | 9 |
| Габарити: висота | 19 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 435 ₴


