
Генератор мильних бульбашок "Бластер" KB 1130 підсвічування
- Готово до відправки
- Код: KB 1130
531 ₴
Генератор мильних бульбашок "Бластер" KB 1130 підсвічування
Генератор мильних бульбашок "Бластер" KB 1130 підсвічування — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Генератор мильних бульбашок "Бластер" (KB 1130) Генератор мильних бульбашок "Бластер" — це ідеальна іграшка для веселих ігор на свіжому повітрі. Завдяки сучасному дизайну та цікавим функціям, вона перетворить звичайне пускання бульбашок на справжнє шоу.
Особливості та переваги: Автоматичний режим: Натисніть на кнопку, і бластер почне автоматично видувати безліч чарівних мильних бульбашок.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Автомат |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 43 |
| Габарити: ширина | 10 |
| Габарити: висота | 13 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 531 ₴


