Новинка

Креативна творчість "Pony Castle" BPS - 01 - 01U з м'якою іграшкою Фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: BPS-01-01U(Violet)
762 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Креативна творчість «Pony Castle» з м'якою іграшкою фіолетовий (BPS-01-01U)
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: наборы; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір «Pony Castle» — це унікальне поєднання захопливої гри та творчості, яке відкриє для вашої дитини безліч можливостей для розвитку. Завдяки яскравим сюрпризам та улюбленій м'якій іграшці, цей набір стане справжнім скарбом для малюка.
- Комплексний підхід: Набір не просто містить іграшки, а поєднує їх з інструментами для творчості, що дозволяє дитині вчитися і розвиватися під час гри.
- Стимуляція інтересу: Яскраві кольори та елементи-сюрпризи викликають величезний інтерес та позитивні емоції.
- Розвиток навичок: Гра з «Pony Castle» сприяє розвитку уяви, креативності, дрібної моторики та пізнанню навколишнього світу.
Додатково: упаковка: Блістер; розмір упаковки: 26 x 12 x 28 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 26 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 28 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Набори |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Фіолетовий |
| Вид творчості | Ліплення |
- Ціна: 762 ₴




