Новинка

Інтерактивна навчальна іграшка Smart-Зореліт KIDDI SMART 344675 українська та англійська
- Немає в наявності
- Код: 344675
1 141 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка: корисна гра для дитини
Інтерактивна навчальна іграшка Smart-Зореліт KIDDI SMART 344675 українська та англійська — це музична іграшка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 2-х років, виготовлена з матеріалу Комбінований. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Яскраве оформлення та зрозумілі ігрові елементи.
- Підходить для перших музичних експериментів малюка.
- Робить гру більш емоційною та захопливою.
Що розвиває:
- Слухове сприйняття
- Відчуття ритму
- Пам’ять і увагу
- Емоційну чуйність
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 2-х років
- Особливості: Воспроизведение звуков/фраз людей|Звуковые эффекты
- Живлення: 2 батарейки типа АА (в комплект входят)
- Розмір: 27.5 x 16.5 x 22.2 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIDDI Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Навчальна гра |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Звукові ефекти |
| Мови | Український, Англійська |
| Вага | 860 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 275 мм |
| Ширина упакування | 165 мм |
| Висота упаковки | 222 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 27.5 |
| Габарити: ширина | 16.5 |
| Габарити: висота | 22.2 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.86 |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 141 ₴











