Новинка

Магнітний кубик без наклейок "2x2 Magnetic" SC205
- Немає в наявності
- Код: SC205
401 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний кубик без наклейок "2x2 Magnetic" SC205
Магнітний кубик без наклейок "2x2 Magnetic" SC205 — це якісна магнітний антистрес для дітей 7 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, просторове мислення, концентрацію, швидкість реакції та дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 7 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Тип головоломки: Классические
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика 2x2 |
| Наявність магнітів | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для одного |
| Габарити: довжина | 12 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Габарити: ширина | 6.5 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Головоломки |
| Жанр | Логічні |
| Вік | Від 7 років |
| Стать | Унісекс |
| Тип головоломки | Класичні |
- Ціна: 401 ₴




