Новинка

Головоломка Цветнашки S2 Rubik's 6066350, 48 різнокольорових фішок
- Немає в наявності
- Код: 6066350
835 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головоломка Цветнашки S2 Rubik's 6066350, 48 різнокольорових фішок
Головоломка Цветнашки S2 Rubik's 6066350, 48 різнокольорових фішок — це якісна логічна головоломка для дітей 7 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 7 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Гра
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 27 x 5 x 27 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubik's |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гра |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 48 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 27 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габарити: висота | 27 |
| Вага товару | 0.457 |
| Вік | Від 7 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 835 ₴







