
Вентилятор ручний портативний «Зайчик» VNTR-002-3 Синій
- Готово до відправки
- Код: VNTR-002-3(Blue)
528 ₴
Вентилятор ручний портативний «Зайчик» VNTR-002-3 Синій
Вентилятор ручний портативний «Зайчик» VNTR-002-3 Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Портативний ручний вентилятор «Зайчик» (VNTR-002-3) Портативний ручний вентилятор «Зайчик» — це зручний та універсальний пристрій, який забезпечить вам комфорт у спекотну погоду. Завдяки своїй компактності та безшумній роботі він ідеально підходить для використання в будь-якому місці, а милий дизайн у формі зайчика сподобається і дорослим, і дітям.
Особливості та переваги: Універсальність: Завдяки складній ручці вентилятор можна використовувати як ручний, так і настільний, що робить його зручним для використання вдома, в офісі, або на прогулянці.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Датчик температури | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 24.5 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Габарити: ширина | 5.5 |
| Габарити: висота | 11.5 |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Синій |
| Тип | Вентилятор |
| Вид | Аксесуари |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти |
- Ціна: 528 ₴


