
Вентилятор ручний портативний 301AB, з підставкою Білий
- Готово до відправки
- Код: 301AB(White)
433 ₴
Вентилятор ручний портативний 301AB, з підставкою Білий
Вентилятор ручний портативний 301AB, з підставкою Білий — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Портативний ручний вентилятор з підставкою (301AB) Портативний ручний вентилятор (301AB) — це зручний та універсальний пристрій, який забезпечить вам комфорт у спекотну погоду. Завдяки своїй компактності та безшумній роботі він ідеально підходить для використання в будь-якому місці.
Особливості та переваги: Універсальність: Завдяки складній ручці вентилятор можна використовувати як ручний, так і настільний з підставкою, що робить його зручним для використання в офісі, вдома чи на прогулянці.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип вентилятора | Безлопатевий |
| Варіант установки | Настільний |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Датчик температури | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 23 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 7 |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Зелений |
| Тип | Вентилятор |
| Вид | Аксесуари |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти |
- Ціна: 433 ₴


