Новинка

Набір для вишивання хрестиком "Квітковий танок" AHM - 079, 17х17 см
- Немає в наявності
- Код: AHM-079
480 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для вишивання хрестиком «Квітковий танок» від ТМ «AbrisArt» — це ідеальне рішення як для досвідчених майстрів, так і для початківців. Він дозволяє створити стильний декоративний шедевр і насолодитися самим процесом творчості.
Підходить для дітей от 8-ми лет; тип: набір для вишивання хрестом; виробник: абрис арт.
Переваги товару:
- Набір для вишивання хрестиком «Квітковий танок» (AHM-079)
- Повний комплект: У наборі є все необхідне для комфортного вишивання:
- Натуральне бавовняне полотно Aida з достатнім запасом.
- Високоякісні нитки муліне на зручному картонному органайзері.
Додатково: упаковка: Полиэтиленовый пакет; розмір упаковки: 30 x 20 x 1 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Набір для вишивання хрестом |
| Тематика вишивки | Квіти |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Діаметр | 15 см |
| Тип тканини | Канва |
| Склад набору | Нитки, Голка, Канва однотонна, Схема, Інструкція |
| Виробник | Абрис Арт |
| Країна виробник | Україна |
| Зашивка | Повна |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 30 |
| Вікова група | Від 8 років |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Вага товару | 0.3 |
| Жанр | Квіти |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
| Кількість кольорів | 13 |
| Техніка | Вишивка хрестиком |
- Ціна: 480 ₴






