Новинка

Набір для вишивання хрестиком "Полетіли?" AHM - 047 з п'яльцем
- Немає в наявності
- Код: AHM-047
454 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для вишивання хрестиком «Полетіли?» від «Абрис Арт» — це ідеальне придбання як для початківців, так і для досвідчених майстрів. Він дозволяє створити ніжний та вишуканий декоративний шедевр, який прикрасить будь-який інтер'єр.
Підходить для дітей от 12-ти лет; тип: набір для вишивання хрестом; матеріал: комбинированный; виробник: абрис арт.
Переваги товару:
- Набір для вишивання хрестиком «Полетіли?» (AHM-047)
- Повний комплект: У набір входить все необхідне, щоб одразу почати творити:
- Великий відріз канви з запасом для зручного вишивання.
- 20 кольорів ниток муліне на зручному органайзері.
Додатково: упаковка: Полиэтиленовый пакет; розмір упаковки: 30 x 20 x 1 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Набір для вишивання хрестом |
| Тематика вишивки | Тварини |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Діаметр | 15 см |
| Тип тканини | Канва |
| Склад набору | Нитки, Голка, Канва однотонна, Схема, Інструкція |
| Виробник | Абрис Арт |
| Країна виробник | Україна |
| Зашивка | Часткова |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 30 |
| Вікова група | Від 12 років |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 1 |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Жанр | Тварини |
| Вік | Від 12 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
| Кількість кольорів | 20 |
| Техніка | Вишивка хрестиком |
- Ціна: 454 ₴



