Новинка

Гравюра А5 "Мотоцикл - 2" ГрА5з - 9 економ - варіант у пакеті 21 х 14,8 см
- Немає в наявності
- Код: ГрА5з-9
52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравюра А5 «Мотоцикл-2» — це захопливий набір для творчості, який дає можливість поринути у давнє мистецтво гравіювання та створити власний унікальний шедевр. Цей процес не тільки цікавий, але й дуже корисний для розвитку дитини.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: гравюра; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Гравюра А5 «Мотоцикл-2» (ГрА5з-9)
- Розвиток творчих здібностей: Робота з гравюрою розвиває художній смак, уяву, дрібну моторику та посидючість.
- Унікальний результат: Кожна створена робота є неповторною та унікальною, що дарує відчуття гордості та задоволення від результату.
- Простота та доступність: Набір в економ-варіанті чудово підходить для першого знайомства з гравюрою. Він дозволяє легко створити красиве зображення, використовуючи спеціальний інструмент.
Додатково: упаковка: Пакет; розмір упаковки: 21 x 0.1 x 15 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Гравюра |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 0.1 см |
| Висота | 15 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 0.1 |
| Габарити: висота | 15 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Гравюра |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 52 ₴


