Новинка

Набір для творчості "SandArt" SA - 02 - 01…10 фреска з піску Місяць
- Готово до відправки
- Код: SA-02-01
113 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Фреска з піску Місяць» — це ідеальний спосіб розкрити творчий потенціал вашої дитини. Він дозволяє створити яскравий шедевр без спеціальних навичок, просто заповнюючи контури різнокольоровим піском.
Підходить для дітей от 4-х лет; тип: набір для творчества; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір для творчості «Фреска з піску Місяць» (SA-02-01)
- Простота та захопливість: Метод малювання за номерами дуже простий і приносить масу задоволення. Дитина відчує впевненість у своїх силах і гордість за отриманий результат.
- Повний комплект: Набір містить усе необхідне для творчості: картинку-основу з клейовим шаром, а також комплект різнокольорового піску.
- розвивальний ефект: Заняття з фрескою з піску розвиває дрібну моторику, уважність, посидючість та творче мислення.
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 21.5 x 1.6 x 27 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Малювання піском |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 21.5 см |
| Ширина | 1.6 см |
| Висота | 27 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 12 |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21.5 |
| Габарити: ширина | 1.6 |
| Габарити: висота | 27 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 4 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Найменування різновиду | Місяць |
- Ціна: 113 ₴


