Новинка

Дерев'яний конструктор "Містечко", MD 2358
- Немає в наявності
- Код: MD 2358
836 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний конструктор "Містечко", MD 2358 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває просторове мислення, посидючість і моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Тубус.
- Розмір: 26.5x18x18 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Місто |
| Кількість деталей | 100 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Тубус |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Діаметр упаковки | 180 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 26.5 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 18 |
| Тип | Конструктор |
| Вид | Конструктори |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Колба |
- Ціна: 836 ₴


