Новинка

Дерев'яна розвиваюча іграшка "Місто", 900538
- Готово до відправки
- Код: 900538
648 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Місто", 900538 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: підходить для вивчення форм, кольорів і розвитку моторики.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 25.5x5.5x18.2 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Місто |
| Кількість деталей | 18 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Вік | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 182 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 25.5 |
| Габарити: ширина | 5.5 |
| Габарити: висота | 18.2 |
| Тип | Конструктор |
| Вид | Конструктори |
| Вага товару | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 648 ₴



