Новинка

Заготовка для декорування "Будиночок з віконцем" FDPO - 406
- Готово до відправки
- Код: FDPO-406
284 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний кошик-заготовка у формі будиночка — це ідеальне рішення для створення унікальних подарункових композицій. Він підходить для оформлення квіткових, фруктових, великодніх або різдвяних наборів, а також як оригінальна упаковка для подарунків на корпоратив чи весілля.
Підходить для дітей от 14-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: дерево; виробник: фабрика декору.
Переваги товару:
- Заготовка для декорування «Будиночок з віконцем» (FDPO-406)
- Матеріал: Виготовлений з міцного та легкого МДФ товщиною 3 мм. Матеріал не містить токсичних речовин і не потребує додаткового шліфування, що спрощує роботу.
- Безмежні можливості для творчості: Заготовку можна декорувати різними способами:
- Фарбування: використовуйте акрилові або текстурні фарби, глазур, морилку.
Додатково: упаковка: Полиэтиленовый пакет; розмір упаковки: 28.5 x 12.5 x 19.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Основи для створення композицій |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 12.5 см |
| Довжина | 28.5 см |
| Висота | 19.5 см |
| Виробник | Фабрика Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 28.5 |
| Вікова група | Від 14 років |
| Габарити: ширина | 12.5 |
| Габарити: висота | 19.5 |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 284 ₴







