Новинка

Розвиваюча іграшка Бізікуб TG270996, 15х15х15 см
- Немає в наявності
- Код: TG270996
1 385 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізіборд: корисна гра для дитини
Розвиваюча іграшка Бізікуб TG270996, 15х15х15 см — це бізіборд для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 12 міс, виготовлена з матеріалу Комбінований. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Багато ігрових зон в одній іграшці.
- Допомагає зайняти дитину корисною самостійною грою.
- Вдалий варіант для дому, дороги та подарунка.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Побутові навички
- Логіку
- Самостійність
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 12 міс
- Особливості: Музыкальные инструменты|Звуковые эффекты
- Розмір: 150 x 150 x 150 см
- Упаковка: Поліетиленовий пакет
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Temple |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізікуб |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Музичні інструменти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 15 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 15 |
| Вид | Бізіборд |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Поліпропіленовий пакет |
- Ціна: 1 385 ₴



