Новинка

Дерев'яний пазл для малюків "Комахи", 80 ел., Puz-59557
- Готово до відправки
- Код: Puz-59557
504 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Комахи", 80 ел., Puz - 59557 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 80 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Дерев'яна коробка.
- Розмір: 24x6x16 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 80 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Комахи |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 16 |
| Вид | Пазл |
| Вага товару | 2 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Коробка |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 504 ₴





