Новинка

Дерев’яний 3D конструктор Fast car Gt Puz - 26916, 164 деталі, Puz-26916
- Готово до відправки
- Код: Puz-26916
760 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев’яний 3D конструктор Fast car Gt Puz - 26916, 164 деталі, Puz - 26916 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває просторове мислення, посидючість і моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 22x3x16 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 12 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 164 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 3000 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 3 |
| Габарити: висота | 16 |
| Тип | Дерев'яний |
| Вид | Конструктори |
| Вага товару | 3 |
| Вік | Від 12 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 760 ₴





