Новинка

Дерев’яна скарбничка «Копилка-сейф»
- Немає в наявності
- Код: 777S(Pink)
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев’яна скарбничка «Копилка-сейф» — красивий і практичний аксесуар для накопичень, який допомагає відкладати гроші на конкретну мету та водночас прикрашає інтер’єр.
Міцний корпус із дерева добре тримає форму та підходить для щоденного використання.
Скарбничка стане вдалим подарунком і допоможе зробити накопичення грошей більш наочним та мотивуючим процесом. Обирайте цей варіант уже сьогодні, щоб зробити гру ще цікавішою та різноманітнішою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 11 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 7 |
| Тип | Для монет |
| Вид | Скарбнички |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 151 ₴


