Новинка

Набір для творчості "Барельєф" РГБ - 02 - 11 маленький
- Немає в наявності
- Код: РГБ-02-11
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Барельєф» — це захоплюючий триєдиний процес, який дозволить вашій дитині побути скульптором, художником та творцем унікальних магнітів! 🎨 Зробіть об'ємні фігурки з гіпсу, розфарбуйте їх і перетворіть на яскраву прикрасу чи подарунок.
Підходить для дітей от 4-х лет; тип: набір для творчества; матеріал: гипс; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір для творчості «Барельєф» (РГБ-02-11) — Маленький
- Використовуйте дрібно-дисперсійний скульптурний гіпс та 4 форми для виливки гіпсового розчину.
- Спеціальний гіпс робить готові барельєфи глянсовими, як фарфор, що викликає захват у маленького творця.
- Розфарбуйте застиглі гіпсові вироби за допомогою набору акрилових фарб (6 шт.) та пензлика.
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 28 x 19.5 x 3.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Рукоділля |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 19.5 см |
| Висота | 3.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 6 |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 28 |
| Габарити: ширина | 19.5 |
| Габарити: висота | 3.5 |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 4 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 139 ₴


