Новинка

Розвиваюча іграшка Геометрика MD 2068 дерев'яна, 61 ел., Від 12 міс
- Немає в наявності
- Код: MD 2068
543 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча іграшка Геометрика MD 2068 дерев'яна, 61 ел., Від 12 міс — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 12 міс.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 61 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 40x12x8 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 61 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 40 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 543 ₴





