Новинка

Дерев'яна іграшка Центр розвиваючий MD 1609 - UA цифр, фігури, слова укр/анг, 94 ел., Від 12 міс, MD 1609-UA
- Немає в наявності
- Код: MD 1609-UA
605 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Центр розвиваючий MD 1609 - UA цифр, фігури, слова укр/анг, 94 ел., Від 12 міс, MD 1609 - UA — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 12 міс.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 94 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 48.5x19x5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 94 шт. |
| Особливості | На магніті |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 485 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 48.5 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 19 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мови | Укр/англ |
- Ціна: 605 ₴


