Новинка

Гравюра А4 "Замок" ГрА4 - 15с економ варіант в пакеті 29,7х21 см
- Готово до відправки
- Код: ГрА4-15с
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір для створення Гравюри — це захоплюючий та корисний спосіб для дитини відчути себе справжнім художником-гравером! 🌟 За допомогою спеціального інструменту, штихеля, можна створювати деталізоване зображення величного Замку! 💖
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: гравюра; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Гравюра А4 «Замок» Dankotoys (ГрА4-15с) — Економ 👑🎨
- Процес: Використовуйте штихель для того, щоб акуратно провести лінії по контуру малюнка, нанесеного на основу.
- Магія: Кожна процарапана лінія поступово створює зображення та відкриває нижній, контрастний шар, що робить малюнок об'ємним та ефектним! 🖼️
- Розвиток: В процесі роботи розвивається кисть 💪 та вигострюються руху пальців 🖐️. Це чудове тренування дрібної моторики, точності та концентрації уваги. 🧠
Додатково: упаковка: Пакет; розмір упаковки: 29.7 x 21 x 1 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Гравюра |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 29.7 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 1 см |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 29.7 |
| Габарити: ширина | 21 |
| Габарити: висота | 1 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Гравюра |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 78 ₴


