Новинка

Проектор для малювання SE - 123, 18 предметів, динозавр, слайди, маркери, музика, світло Вид 2
- Немає в наявності
- Код: SE-123(Light Green)
575 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей дитячий проектор — це технічно нескладний пристрій 🤩, який допоможе дітям дошкільного та молодшого шкільного віку розвивати дрібну моторику, творчо мислити, фантазувати та втілювати ідеї в реальність! 💡
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: проектор; матеріал: комбинированный; виробник: bambi.
Переваги товару:
- Дитячий Проектор для малювання «Динозавр» (SE-123) 🦖🖍️
- Проектор являє собою невелику міні-лампу, яка проектує світло. 🌟
- Проектування: Кожну картинку зі слайда можна спроєктувати на столик (або блокнотик).
- Обведення та розфарбовування: Дитина зможе обвести контур, а потім розфарбувати малюнок.
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 19.5 x 9 x 32.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 32.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 12 |
| Кількість в наборі | 18 шт. |
| Підсвічування | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 19.5 |
| Габарити: ширина | 9 |
| Габарити: висота | 32.5 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Проєктор |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Найменування різновиду | Вид 2 |
- Ціна: 575 ₴


