Новинка

Творчий набір для занять мозаїкою Quercetti 0968-Q, 300 фішок, 16 фігурок, дошка
- Немає в наявності
- Код: 0968-Q
1 003 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча мозаїка: корисна гра для дитини
Творчий набір для занять мозаїкою Quercetti 0968-Q, 300 фішок, 16 фігурок, дошка — це дитяча мозаїка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 4-х років, виготовлена з матеріалу Комбінований, у наборі 300 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Великі й зручні для дитячих рук елементи.
- Яскраві деталі утримують увагу дитини.
- Підходить для самостійної та спільної гри з батьками.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Логіку та просторове мислення
- Уважність
- Посидючість
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 4-х років
- Кількість елементів: 300
- Розмір: 36 x 5.8 x 27.7 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quercetti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип мозаїки | Мозаїка з великими фішками |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Кількість фішок | 300 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 58 мм |
| Висота упаковки | 277 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Габарити: довжина | 36 |
| Габарити: ширина | 5.8 |
| Габарити: висота | 27.7 |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.778 |
| Вік | Від 4 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
- Ціна: 1 003 ₴







