Новинка

Дитячий мольберт для малювання "Paw Patrol" 82104 магнітна Білий, від 3 років
- Готово до відправки
- Код: PP-82104
430 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мольберт для малювання "Paw Patrol" 82104 магнітна Білий, від 3 років
Дитячий мольберт для малювання "Paw Patrol" 82104 магнітна Білий, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Bambi.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: розвиває творче мислення та уяву, допомагає тренувати дрібну моторику та координацію рухів, підходить для малювання, навчання та домашніх занять.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Комбінований
- колір: Білий
- розмір: 33×3.5×26 см
- кількість елементів: 5
- упаковка: Картонна коробка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Білий |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 33 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 3.5 |
| Габарити: висота | 26 |
| Вид | Дошка для малювання |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 430 ₴


