
Дитячий ігровий набір S5 L1 ГАЛЕР Screechers Wild! EU686111 запускач-бластер, машинка-трансформер
- Немає в наявності
- Код: EU686111
1 129 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір S5 L1 ГАЛЕР Screechers Wild! EU686111 запускач-бластер, машинка-трансформер —
Ігровий Набір « ГАЛЕР» Screechers Wild!
Змінюйте правила гри зі Screechers Wild! Це перші в історії іграшки-машинки, які роблять сальто на 360 градусів і трансформуються у могутнього скрічера відразу ж у повітрі!
Іграшка робить гру цікавішою та допомагає розвивати координацію рухів, увагу й фантазію.
- Тип: казковий/мульт герой
- Вік: от 5-ти лет
- Матеріал: пластик
- Бренд: screechers wild
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб потішити дитину вдалою покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Колекційні |
| Вага | 500 г |
| Персонажі | Screechers Wild |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Дитячі |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 10 |
| Вид | Трансформери |
| Вага товару | 0.5 |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
- Ціна: 1 129 ₴










