
Набір дерев'яних фігурок "Солдатики" Puz-22933, 15 фігурок
- Готово до відправки
- Код: Puz-22933
248 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дерев'яних фігурок "Солдатики" Puz-22933, 15 фігурок —
Набір Дерев' яних Фігурок « Солдатики» (Puz-22933) 💂 ♂️🌳
.Набір фігурок з дерева " Солдатики" – це чудова іграшка для маленьких стратегів. Виготовлені з екологічного дерева, солдатики допоможуть дитині створювати захопливі сюжети для ігор.
Допомагає розвивати уяву, координацію рухів, дрібну моторику та інтерес до активної гри.
- Тип: солдатик
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: дерево
- Бренд: puzzleok
Замовляйте зараз і подаруйте дитині цікаву та корисну гру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Солдатик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Колекційні |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Військова, історична |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 12 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 1 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 248 ₴






