
Дитяча іграшкова "Залізна дорога" 699-65A світло, звук
- Немає в наявності
- Код: 699-65A
702 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшкова "Залізна дорога" 699-65A світло, звук —
Дитяча Іграшкова « Залізна Дорога» (699-65A) 🚂🌍
.Саме тут дитячі мрії про подорожі, пригоди та дослідження стають реальністю! Наша іграшкова залізниця — це більше, ніж просто іграшка, це справжній мініатюрний світ, здатний захопити дітей і дорослих своєю чарівністю та реалістичністю.
Допомагає розвивати уяву, координацію рухів, дрібну моторику та інтерес до активної гри.
- Тип: залізниця
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: комбинированный
- Бренд: bambi
Замовляйте зараз і подаруйте дитині цікаву та корисну гру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Залізничний склад |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
| Протяжність дороги | 2 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 910 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 450 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 255 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 255 мм |
| Довжина упаковки | 428 мм |
| Висота упаковки | 58 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 42.8 |
| Габарити: ширина | 25.5 |
| Габарити: висота | 5.8 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 702 ₴




