
Дитяча іграшка "Набір інструментів" 4005TXK 6 предметів
- Готово до відправки
- Код: 4005TXK
210 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Набір інструментів" 4005TXK 6 предметів —
Дитячий Набір Інструментів ТехноК (4005TXK) 🛠️🔧
.Набір інструментів ТехноК (арт. 4005) — це ідеальна гра для юних майстрів і конструкторів.
Підходить для сюжетно-рольових ігор, допомагає розвивати уяву, дрібну моторику та інтерес до професій.
- Тип: набір інструментів
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: пластик
- Бренд: технок
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб потішити дитину вдалою покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 127 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 32 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.127 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Пакет |
- Ціна: 210 ₴






