
Дитяча іграшкова будівельна техніка "Бульдозер" WY1101A
- Готово до відправки
- Код: WY1101A
443 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшкова будівельна техніка "Бульдозер" WY1101A —
Дитяча Іграшкова Будівельна Техніка « Бульдозер» (WY1101A) 🚧🚜
.Машинка будівельної техніки, модель з інерційним приводом, є компактним і захоплюючим ігровим пристроєм для маленьких будівельників. З її допомогою діти можуть втілити у життя свої будівельні фантазії та створювати неповторні сценарії ігор.
Допомагає розвивати уяву, координацію рухів, дрібну моторику та інтерес до активної гри.
- Тип: бульдозер
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: комбінований
- Бренд: bambi
Додавайте товар у кошик і даруйте дитині нові емоції від гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бульдозер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Візуальні ефекти |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 23 |
| Габарити: ширина | 15.5 |
| Габарити: висота | 11 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу LR41 (до комплекту входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 443 ₴


