
Дитяча іграшкова будівельна техніка "Бетонозмішувач" WY1111A
- Немає в наявності
- Код: WY1111A
1 044 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшкова будівельна техніка "Бетонозмішувач" WY1111A —
Іграшкова Будівельна Техніка « Бетонозмішувач» (WY1111A) 🏗️🚛
.Оригінальний, привабливий дизайн, міцний корпус і бездоганна якість виготовлення роблять цю іграшкову бетономішалку гідним поповненням для будь-якої колекції. Якщо Ваша дитина обожнює сюжетно-рольові ігри, цей екземпляр її не розчарує!
Допомагає розвивати уяву, координацію рухів, дрібну моторику та інтерес до активної гри.
- Тип: бетонозмішувач
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: комбінований
- Бренд: bambi
Замовляйте зараз і подаруйте дитині цікаву та корисну гру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бетонозмішувач |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Візуальні ефекти |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 135 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 21 |
| Габарити: висота | 13.5 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу LR41 (до комплекту входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 044 ₴


