
Модель автомобіля "Lamborghini" AP7700(Blue) масштаб 1: 24
- Готово до відправки
- Код: AP7700(Blue)
1 070 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель автомобіля "Lamborghini" AP7700(Blue) масштаб 1: 24 —
Модель Автомобіля « Lamborghini» АВТОПРОМ (AP7700, Blue) 🏎️💙
.Металева іграшка машина " АВТОПРОМ" , виконана в стильному дизайні Lamborghini, вражає своїм реалістичним виглядом та має масштаб 1: 24. Ця модель доступна в трьох яскравих кольорах (у цьому наборі - Синій).
Допомагає розвивати уяву, координацію рухів, дрібну моторику та інтерес до активної гри.
- Тип: машинка
- Вік: от 6-ти лет
- Матеріал: комбинированный
- Бренд: автопром
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб потішити дитину вдалою покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Паковання | Картонна коробка |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 12 |
| Тип | Машинка |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу LR44 (до комплекту входять) |
| Стать | Унісекс |
| Марка | Lamborghini |
- Ціна: 1 070 ₴




