
Автомодель серии "Шевроны Героев" Land Rover Defender 110 "3 ОШБр" TechnoDrive 250363M2 масштаб 1: 39
- Готово до відправки
- Код: 250363M2
406 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомодель серии "Шевроны Героев" Land Rover Defender 110 "3 ОШБр" TechnoDrive 250363M2 масштаб 1: 39 —
Автомодель Land Rover Defender 110 « 3 ОШБр» TechnoDrive (250363M2) 🎖️🚗
.Зустрічайте модель LAND ROVER DEFENDER 110 – ' 3 ОШБр' з серії авто Шеврони Героїв, присвячену 3-тій окремій штурмовій бригаді ЗСУ. 🫡 Це не лише іграшка, а й внесок у важливу справу: Машинку собі - РЕБ військовим.
Допомагає розвивати уяву, координацію рухів, дрібну моторику та інтерес до активної гри.
- Тип: машинка
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: металл/пластик
- Бренд: technodrive
Додавайте товар у кошик і даруйте дитині нові емоції від гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Хакі |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Паковання | Картонна коробка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 7 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Тип | Машинка |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Марка | Land Rover |
| Масштаб | 1:39 |
- Ціна: 406 ₴










