Новинка

Автомодель серії «Шеврони Героїв» Toyota Hilux «Червона калина» TechnoDrive KM6119
- Немає в наявності
- Код: KM6119
321 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомодель серії «Шеврони Героїв» Toyota Hilux «Червона калина» TechnoDrive KM6119 —
Автомодель « Червона калина» Toyota Hilux TechnoDrive (KM6119) 🇺🇦 🫡
.Моделі TechnoDrive серії « Шеврони Героїв» — це нова колекційна серія, присвячена ЗСУ! 🤩 Модель TOYOTA HILUX « ЧЕРВОНА КАЛИНА» присвячена 14-тій бригаді оперативного призначення імені Івана Богуна.
Допомагає розвивати уяву, координацію рухів, дрібну моторику та інтерес до активної гри.
- Тип: машинка
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: комбинированный
- Бренд: techno drive
Замовляйте зараз і подаруйте дитині цікаву та корисну гру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Techno Drive |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:4 |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 134 г |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 18 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 7 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Машинка |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.134 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Без паковання |
| Стан | Нове |
| Стать | Для хлопчиків |
| Марка | Toyota |
| Масштаб | 1:40 |
- Ціна: 321 ₴





