Новинка

Дитяча модель Мотоцикла "SUZUKI GSX-R750" Bburago 18-51030-1 масштаб 1: 18
- Готово до відправки
- Код: 18-51030-1
507 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча модель Мотоцикла "SUZUKI GSX-R750" Bburago 18-51030-1 масштаб 1: 18 —
Дитяча Модель Мотоцикла « SUZUKI GSX-R750» Bburago (18-51030-1) 🏍️🟦
.Модель мотоцикла Bburago стане відмінним подарунком 🎁 як для маленького мотолюбителя, так і для дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому! Ця колекційна серія допоможе дитині поринути у світ спортивних перегонів!
Допомагає розвивати уяву, координацію рухів, дрібну моторику та інтерес до активної гри.
- Тип: мотоцикл
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: пластик
- Бренд: bburago
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб потішити дитину вдалою покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага | 100 г |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 11 |
| Габарити: висота | 7 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Мотоцикл |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип іграшки | Інші |
| Марка | Suzuki |
- Ціна: 507 ₴


