
Набір для створення прикрас для волосся "Космічні хвилі" Nebulous Stars 11022
- Готово до відправки
- Код: 11022
553 ₴
Набір для створення прикрас для волосся "Космічні хвилі" Nebulous Stars 11022 - це дитячий набір косметики та прикрас, який стане вдалим вибором для цікавої гри та приємного подарунка дитині.
Набір для Створення Прикрас для Волосся «Космічні хвилі» Nebulous Stars (11022) 💫🎀 Ласкаво просимо до Всесвіту Туманних зірок 🤩! Зірки хочуть поділитися з вами своїм секретом для неповторної зачіски. Це прикраси для волосся — Космічні хвильки! Створіть 3 ніжних аксесуари для волосся та відчуйте зоряне натхнення!
🌟 Магія Створення Аксесуарів 💡 Легкість Складання: Прикраси для волосся легко створювати! Просто: Надягніть зшиті шматочки фатину на аксесуари для волосся. Прикрасьте їх намистинами та підвісками. Дизайн: Намистинки додадуть прикрасам легкості та неповторності 💎.
Результат: Ви створите 3 ніжних аксесуари для волосся, які стануть справжніми зоряними шедеврами! Інструкції: Уважно ознайомтеся з інструкцією в наборі або шукайте відео-інструкцію на сайті kiddisvit.ua.
Допомагає створити яскравий образ для гри, свята чи фотосесії. Рекомендований вік: від 7-ми років. Розмір: 28 x 5 x 22 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою та корисною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nebulous Stars |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 7 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 22 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 28 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габарити: висота | 22 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набори для виготовлення прикрас |
| Вік | Від 7 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 553 ₴






