
Набір для створення прикрас "Чарівний портал" Nebulous Stars 11134
- Готово до відправки
- Код: 11134N
1 030 ₴
Набір для створення прикрас "Чарівний портал" Nebulous Stars 11134 - це дитячий набір косметики та прикрас, який стане вдалим вибором для цікавої гри та приємного подарунка дитині.
Набір для Створення Прикрас «Чарівний портал» Nebulous Stars (11134) 🌌✨ Ласкаво просимо до Всесвіту Туманних зірок 🤩, де народжуються всі зорі! Цей набір дозволить Вам познайомитися з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності, та створити 8 космічних і сяючих прикрас — чарівних порталів!
🔮 Магія Творчості та Релаксації 🧘♀️ Мета: Створіть 8 сяючих прикрас-порталів, які стануть Вашим особистим засобом для релаксації та медитації. 💫 Як використовувати: Коли вам знадобиться хвилинка відпочинку, заплющте очі та міцно стисніть їх у долонях (як роблять зірки Туманного Всесвіту). Відчуйте спокій та красу космосу!
Аксесуари: Завдяки гачкам ви зможете прикрасити свій рюкзак чи сумку, щоб краса космосу була завжди з вами! 🎒 Особливості: В комплекті є буклет з історією Екліпсії (одна з героїнь Всесвіту), що занурює у космічні мандри. Технічні Деталі та Комплектація 🛠️ Створення: Необхідно уважно ознайомитися з інструкцією перед створенням прикрас.
Допомагає створити яскравий образ для гри, свята чи фотосесії. Рекомендований вік: від 8-ми років. Розмір: 28 x 5 x 22 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою та корисною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nebulous Stars |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 8 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 22 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 28 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габарити: висота | 22 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набори для виготовлення прикрас |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 1 030 ₴







