Новинка

Автомодель дитяча Швидка допомога MERCEDES-BENZ SPRINTER TechnoDrive 250295 інерційна
- Готово до відправки
- Код: 250295
448 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомодель дитяча Швидка допомога MERCEDES-BENZ SPRINTER TechnoDrive 250295 інерційна —
Автомодель « Швидка допомога Mercedes-Benz Sprinter» TechnoDrive (250295) 🚑🚨
.Машинки TechnoDrive — це нові колекційні серії для справжніх любителів авто! 🤩 Ця яскрава та цікава металева модель всесвітньо відомої ліцензії — ідеальний подарунок для колекціонерів та прихильників спецслужб!
Допомагає розвивати уяву, координацію рухів, дрібну моторику та інтерес до активної гри.
- Тип: швидка допомога
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: комбінований
- Бренд: techno drive
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб потішити дитину вдалою покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Techno Drive |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Швидка допомога |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Білий |
| Особливості | Візуальні ефекти |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 160 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 17.5 |
| Габарити: ширина | 6.5 |
| Габарити: висота | 7 |
| Вид | Машинка |
| Вага товару | 0.16 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 448 ₴






