Новинка

Машина самоскид "Магірус" 0442(Green) бірюзовий
- Немає в наявності
- Код: 0442(Green)
542 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина самоскид "Магірус" 0442(Green) бірюзовий —
Машина Самоскид « Магірус» №1 ТехноК (0442) 🚚🚧
.Машина « Магірус» самоскид №1 — це дуже реалістично виконана вантажна машина, яка обов' язково сподобається Вашій дитині! 🤩 Її яскраві та барвисті кольори орієнтовані саме на маленьких діток!
Іграшка робить гру цікавішою та допомагає розвивати координацію рухів, увагу й фантазію.
- Тип: вантажівка, самоскид
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: пластик
- Бренд: colorplast
Додавайте товар у кошик і даруйте дитині нові емоції від гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Візуальні ефекти |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 1070 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 52 |
| Габарити: ширина | 23 |
| Габарити: висота | 24 |
| Вид | Машинка |
| Вага товару | 1.07 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 542 ₴


