
Дитячий ігровий подарунковий набір 3 в 1 "Play&pretend" 2277TXK лікар, стиліст, кухар
- Готово до відправки
- Код: 2277TXK
648 ₴
Дитячий ігровий подарунковий набір 3 в 1 "Play&pretend" 2277TXK лікар, стиліст, кухар - це ігровий набір салон краси, який стане вдалим вибором для цікавої гри та приємного подарунка дитині.
Дитячий Ігровий Подарунковий Набір 3 в 1 «Play&Pretend» ТехноК (2277TXK) 👩⚕️💇♀️👨🍳 Три професії. Нескінченна фантазія. 💡 Подарунковий набір ТехноК, арт. 2277 — це ідеальне рішення для комплексного розвитку дитини.
Замість однієї іграшки, Ви отримуєте три повноцінні, багатофункціональні комплекти для сюжетно-рольових ігор, упаковані у презентабельну коробку з ручкою 👍. ⭐️ Три Світи — Три Ролі — Повний Спектр Розвитку Набір охоплює три ключові сюжетно-рольові ігри, кожна з яких розвиває певні навички: Професія Ключові Комплектуючі Розвиток Навичок 1.
Лікар 🩺 Стетоскоп, термометр, бланк рецептів Відповідальність, співчуття, логіка. 2. Стиліст/Перукар ✂️ Фен, щітка, дзеркальце, кейс для зберігання Творчий потенціал, акуратність, порядок. 3. Кухар/Кондитер 🥧 Качалка, 7 формочок для печива Дрібна моторика, уява, можливість допомоги на справжній кухні.
Набір допомагає дитині гратися у стиліста, розвивати фантазію та відчуття образу. Рекомендований вік: від 3-х років. Розмір: 33 x 10.4 x 23 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою та корисною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча гра |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 104 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 547 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 10.4 |
| Габарити: висота | 23 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.547 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 648 ₴










