
Дерев'яна іграшка Будівельні блоки MD 0374, 50 деталей
- Немає в наявності
- Код: MD 0374
409 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Будівельні блоки MD 0374, 50 деталей — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває просторове мислення, посидючість і моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 25.5x19x3.5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 50 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вік | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 25.5 |
| Габарити: ширина | 19 |
| Габарити: висота | 3.5 |
| Тип | Конструктор |
| Вид | Конструктори |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 409 ₴


