
Дитячий іграшковий Автобус WY913A, світлові та звукові ефекти
- Готово до відправки
- Код: WY913A
1 273 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий Автобус WY913A, світлові та звукові ефекти —
Дитячий Іграшковий Автобус (WY913A), Світлові та Звукові Ефекти 🚌🚨
.Автобус WY913A перенесе Вашу дитину у світ захоплюючих пригод на дорозі! Ця іграшка — не просто модель, а реалістичний громадський транспорт 🚍, оснащений світловими та звуковими ефектами для максимально захоплюючої гри!
Допомагає розвивати уяву, координацію рухів, дрібну моторику та інтерес до активної гри.
- Тип: автобус
- Вік: от 3-х лет
- Матеріал: комбінований
- Бренд: bambi
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб потішити дитину вдалою покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Візуальні ефекти |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 48 |
| Габарити: ширина | 16.5 |
| Габарити: висота | 11 |
| Вид | Транспорт |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу LR44 (до комплекту входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 273 ₴


